Zgodne życie po połączeniu kredytów

Zgodne życie po połączeniu kredytów

Uzyskuje skromną emeryturę, skutkiem tego nie posiadam nazbyt środków finansowych na przeżycie. Ma małżonka również, lecz nie żądamy sporo aby być w stanie se dać możliwość na garść uciechy z życia. Rezydujemy w niedużym domu w małej mieścinie w niewielkiej odległości od Lublina. Dwa lata temu okazało się, iż należało by przeprowadzić remont naszego mieszkania. Należało wymienić instalację wodną tudzież sporządzić potrzebną elektrotechnikę.
kciuk
Było to związane z sporymi środkami finansowymi. Wespół z współmałżonką podpisaliśmy umowę na pożyczkę na 14 tys. zł w instytucji bankowej. Naprawy domu odbywały się przez 3 tygodnie. Zakończyły się prawidłowo, jednak tego samego dnia przestał działać nasz pojazd. Byłem zmuszony kupić nowy albowiem stał się niezbędny do wyjazdów, a w szczególności, iż moja żona ma chore stawy. Zatem aplikowałem o pożyczkę na zakup wozu aby sprawić sobie środek transportu odpowiedni dla mnie. Miałem na głowie 2 raty, natomiast już po dwóch tygodniach kupiłem nowe sprzęty AGD, dlatego byłem zmuszony zwracać też 3-cie zobowiązanie w innym banku. Oddawanie paru rat co miesiąc było dla mnie ciężkie, wobec tego wezwałem naszego znajomego aby odnalazł w komputerze opcję kredytu konsolidacyjnego. Odnalazł stronę www dobry kredyt konsolidacyjny gdzie pokazał mi najbardziej interesujące możliwości konsolidacji kredytów. Mało tego przeczytałem, iż mam sposobność złączyć własne długi w dowolnym oddziale bankowym, nie musi to być placówka, w której trzymam otwarte konto. Bez czekania wysłałem maila do przedstawiciela banku aby umówić się na wizytę i omówić szczegóły kredytu konsolidacyjnego.
dziewczyna

Odkryłem plusy takiego podejścia

W trakcie spotkania z konsultantem klienta zapoznałem się z propozycją kredytu konsolidacyjnego. Już przedtem po odczytaniu strony internetowej http://konsolidacyjnyekspert.pl/korzysci-plynace-z-konsolidacji/ poznałem także cechy pozytywne konsolidacji kredytów. Co ciekawe okazało się, iż spłacana rata stanie się naprawdę zdecydowanie mniejsza w stosunku do sumy dotąd raz na miesiąc oddawanych zobowiązań. Byłem w wyniku tego nader rad. Wespół z małżonką wnioskowaliśmy o konsolidację kredytów w wysokości 20 000 złotych na 9 lat. Konsultant w placówce bankowej wydawał się być wprawnym a także kulturalnym pracownikiem. Już po godzinie zatwierdziliśmy umowę zaś już od przyszłego dnia byłem w stanie płacić jedynie pojedynczą stawkę kredytu.
wolność

Zaoszczędziłem 320 zł miesięcznie

W wyniku fuzji długów jestem nieobciążony. Zwracam mniejszą ratę co miesiąc, nie jestem zmuszony w związku z tym pamiętać o następnych wpłatach. To była
niesłychanie odpowiednia decyzja, wiem, iż drugi raz również starałbym się o konsolidację długu. Szybka aplikacja jak i również prostota podpisania konsolidacji sprawiły, iż byłbym w stanie bez skrępowania zareklamować ów rozwiązanie każdemu Polakowi.